Adana

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • İsveç Vize İşlemleri Adana

Başvurunuzu Adana ve çevresinden tamamlamak istiyorsanız +90 322 970 01 68 nolu telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Seyahatiniz için temin etmeniz gereken İsveç vize evrakları ve vize ücreti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Euroasia GVS ile vize başvuru süreci hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanır.

Vize başvuru koşullarını Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahipleri yerine getirmek zorundadır. Diplomatik (Siyah), Hizmet (Gri) ve Hususi (Yeşil) pasaporta sahip olan vatandaşlar vize başvurusu yapmadan ülkeye giriş yapabilirler.

Telefon numaralarımızdan vize temsilcilerimizle konuşarak seyahatinizin kapsamından bahsedin. Yetkililerimiz sizlerden yeterli bilgi aldıktan sonra hazırlamanız gereken evraklar konusunda bilgi vermektedir. Başvurunuzu Euroasia ile tamamlarsanız süreç boyunca yardıma ihtiyacınız olan her anda sizlere destek sağlamaktayız. Daha detaylı bilgi için İsveç Vize İşlemleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İsveç Vize İşlemleri Adana

İsveç vizesi için başvuru yapmadan önce seyahat amacınızı belirlemeniz gerekir. Çünkü seyahatinizin amacına göre hazırlıklarınız değişir. Seyahat kapsamına göre tercih etmeniz gereken vize türü farklıdır. Turistik amaçlarla yapılan bir seyahat için davetiye gerekmez ve turist vizesine başvurmanız gerekir. Ticari ve aile ziyaret vize başvuruları içinse davet mektubu almalısınız. Eğer elinizde başvuru için bir davetiye bulunmuyorsa başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.

İsveç vizesi başvurusu için seyahat amacınıza karar verdikten sonra vize türünüze uygun evraklar hazırlamanız gerekir. Sayfamızda turist vizesi, ticari vize ve ziyaret vize evrakları ayrı sayfalarda tek tek açıklanmıştır. Sayfamızdaki bilgileri inceledikten sonra temsilcilerimizle iletişime geçerek evrakları nasıl hazırlamanız gerektiği konusunda bilgi alınız.

Vize başvurularınızı aracı firma vasıtasıyla tamamlayabilirsiniz. Euroasia ailesi olarak başvuru sürecinizin sorunsuz geçmesi adına çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz. Süreç ile ilgili sorularınızı help@eagvs.com adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Telefon/Faks

+90 (322) 970 0168
Bizi Arayın