Ankara

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • İsveç Vize Merkezi, Ankara

İsveç vizesi başvurunuz için Ankara ve çevresinden işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız +90 312 900 13 10 telefon numarasından vize servisimizi arayabilirsiniz. Turistik, ticari ve aile ziyaret vize türleri Schengen vize kategorisindedir. Başvuru sahibine 180 gün içinde 90 gün konaklama imkanı verir. Ancak başvurunuz sonrasında vize onaylanma süreniz tamamen konsolosluk biriminin inisiyatifindedir.

Başvuru işlemleri için konsolosluk birimi kişilere randevu vermemektedir. Dolayısıyla başvurularınızı aracı firma vasıtasıyla yapmanız gerekir. Euroasia, başvurunuz için yerine getirilmesi gereken vize prosedürleri hakkında sizlere bilgi vererek işlemlerinizi tamamlamanıza yardımcı olmaktadır.

Ankara ve çevresinden başvuru işlemlerinizi gerçekleştirecekseniz başvuru merkezinde bizzat bulunmanız gerekir. Son 3 yıl içinde almış olduğunuz Schengen vizeniz olsa bile parmak izi prosedürü için bizzat bulunmalısınız. Bu durum yalnızca Ankara başvuruları için geçerlidir. Temsilcilerimiz, parmak izi işlemleriniz için sizlere eşlik ederek yardımcı olmaktadır. Biometri işlemleri yaklaşık 10 dakika sürer. Vize başvuruları hakkında daha fazla bilgi almak için İsveç Vize İşlemleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İsveç Vize İşlemleri Ankara

Turistik, ticari, aile ziyaret vize başvurularınızı vize servisimiz ile rahatça tamamlayabilirsiniz. Doğru vize başvurusu yapılabilmesi için öncelikle seyahat amacının netleştirilmesi gerekir. Vize türünüze karar verdikten sonra gerekli evraklar konusunda bilgi almalısınız. Euroasia vize temsilcilerimiz alanında uzman ve oldukça tecrübeli kişilerden oluşur. Başvurunuzun her aşamasıyla ilgili bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Ankara İsveç vizesi başvuru işlemleriniz için gerekli evrak listesini help@eagvs.com adresinden de talep edebilirsiniz. Temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlayarak hazırlamanız gereken evrak listesi ve ödemeniz gereken vize ücreti hakkında bilgi verir. Verilen bilgiler dahilinde başvurunuz için gerekli hazırlıkları yapabilirsiniz. Vize servisimizin başvuru süreci şu şekildedir;

  • Seyahat amacınızı netleştirmeniz gerekir. Çünkü amacınıza göre hazırlamanız gereken İsveç vize evrakları birbirinden farklıdır.
  • Seyahat amacınıza uygun evrak listesi talep edin. Temsilcilerimiz sizlere en güncel ve doğru evrak listesini göndermektedir.
  • Evraklarınızı eksiksiz bir şekilde hazırlayarak ofisimize kargo ile ulaştırın.
  • Gerekli kontroller yapıldıktan sonra randevunuzu alarak başvuru sürecinizi tamamlıyoruz.
  • Sizler için aldığımız randevu tarihini onayınıza sunuyoruz. Parmak izi işlemleri için aldığımız randevu gününde temsilcimiz sizlere eşlik ederek işlemlerinizde yardımcı olmaktadır.
  • Tüm prosedürler tamamladıktan sonra İsveç vize başvuru takibinizi yapıyor ve sonuçlandığında sizlere haber veriyoruz.
  • Çıkan pasaportunuzu istediğiniz adrese kargo ile gönderiyoruz.

Euroasia GVS ile başvuru süreci kolay bir şekilde tamamlanır. Sıkıcı vize prosedürleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan işlemlerinizi tamamlıyoruz. Başvuru süreciniz ile ilgili tüm sorularınızı bize help@eagvs.com adresinden gönderebilirsiniz.

Adres

Kazım Özalp Mah. Kuleli Sok. No: 89/6 GOP / ANKARA

Telefon/Faks

+90 (312) 900 1310
Bizi Arayın