Antalya

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • İsveç Vize İşlemleri Antalya

İsveç vizesi başvurularınızı Antalya ve çevresinden tamamlamak için +90 242 970 01 30 telefon numarasını arayabilir, başvuru için gerekli prosedürler hakkında bilgi alabilirsiniz. Vize işlemlerine Bordo pasaport hamilleri tabiidir. Siyah, Gri ve Yeşil pasaport sahipleri kısa süreli turistik, ticari ve ziyaret amaçlı vize başvuruları için vize başvurusu yapmadan ülkeye giriş yapabilirler.

Euroasia GVS, tüm başvuru sürecinizde sizlere yardımcı olmakta ve danışmanlık hizmeti vermektedir. Sıkıcı ve yorucu vize işlemleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan vize servisimiz aracılığı ile tüm işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Verilen iletişim numaralarını arayarak seyahatinizin kapsamından detaylı olarak bahsediniz. Seyahatinize uygun evrak listesi hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Daha fazla bilgi almak için İsveç Vize İşlemleri sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

İsveç Vize İşlemleri Antalya

Başvurunuzu Antalya ve çevresinden gerçekleştirmek istiyorsanız iletişim numaralarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. Başvurularınızı vize servisimiz vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz.  Euroasia GVS, başvurularınız için sizlere tüm süreç boyunca yardımcı olmaktadır.

Vize türünüze uygun olarak beyan edilmesi gereken evraklar farklılaşır. Turistik, ticari ve aile ziyaret vize başvurularınız için konsolosluk birimize sunmanız gereken evraklar farklıdır. Bu yüzden seyahat amacınıza karar verdikten sonra gerekli hazırlıkları yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Seyahat amacınızı netleştirdikten sonra gerekli İsveç vizesi evrakları ve ödemeniz gereken vize ücreti hakkında yetkililerimizden bilgi alabilirsiniz. Aldığınız bilgiler doğrultusunda evraklarınızı hazırlayıp ofis adresimize göndermenizi istiyoruz. Evraklarınız elimize ulaştığında kontrollerini tamamlayarak geriye kalan tüm prosedürleri yerine getiriyoruz.

İşlem süreci boyunca parmak izi prosedürü için şahsen başvuru merkezinde bulunmanız gerekebilir. Yetkililerimiz şahsen bulunmanız gereken durumlarda sizlere haber vermekte ve sizin adınıza uygun bulduğunuz tarihte randevunuzu almaktadır. Biometri prosedürü işlemleri için yetkililerimiz başvuru sahiplerine eşlik etmektedir. Daha detaylı bilgi için bizi arayınız ya da help@eagvs.com adresinden sorularınızı gönderiniz.

Telefon/Faks

+90 (242) 970 0130
Bizi Arayın