Bodrum

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • İsveç Vize İşlemleri Bodrum

Vize başvuru işlemlerinizi Bodrum ve çevresinden gerçekleştirmek istiyorsanız +90 252 970 01 38 numaralı telefonu arayarak seyahatiniz için detaylı bilgi alabilirsiniz. Yetkililerimiz, başvurunuz için hangi evrakları hazırlamanız gerektiği konusunda yönlendirici bilgi vermektedir. Sizlere verilen bilgiler doğrultusunda hazırlıklarınızı başlatabilirsiniz.

İsveç vizesi başvuruları için Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahipleri vize prosedürlerini yerine getirmek zorundadır. Diplomatik, Hususi ve Gri pasaport sahipleri kısa süreli seyahatleri için vize prosedürlerinden muaftır. Bordo pasaport sahiplerinin yerine getirmek zorunda olduğu vize prosedürleri de seyahatin kapsamına göre değişir. Ne tür bir vize ile başvuru yaparsanız ona uygun evraklar hazırlamanız gerekir. İsveç Vize İşlemleri sayfamızı ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

İsveç Vize İşlemleri Bodrum

Sitemizde sizler için gerekli vize koşullarından bahsedilmiştir. Seyahat türünüze uygun vize başvurularınız için tercih etmeniz gereken vize türleri turistik, ticari ve aile ziyaret vizesidir. Bu vize türleri, kısa süreli seyahatleri kapsadığı için Schengen vize kategorisine girer. Başvuru sahipleri vize türlerine uygun Schengen koşullarını yerine getirmelidir.

Büyükelçilik, başvuru sahiplerine vize için randevu vermemektedir. Dolayısıyla İsveç vize başvurularınızı aracı firma ile tamamlamalısınız. Euroasia GVS sizlere başvurunuz ile ilgili tüm süreçte yardımcı olmaktadır. Seyahat amacınızı netleştirdikten sonra izlemeniz gereken yol hakkında sizlere detaylı bilgi veriyoruz.

Başvurunuz için parmak izi prosedürlerini yerine getirmelisiniz. Bu konuda temsilcilerimiz sizlere yol göstererek mevcut durumunuza uygun atmanız gereken adımları sizlere anlatmaktadır. Parmak izi işlemleri için başvuru merkezinde şahsen bulunmanız gerekirse sizlere temsilcimiz eşlik etmekte ve işleminiz tamamlanana kadar sizinle birlikte kalmaktadır. Süreç ile ilgili sorularınızı help@eagvs.com adresinden bizlere gönderebilirsiniz.

Telefon/Faks

+90 (252) 970 0138
Bizi Arayın