Biz Kimiz?

  • Anasayfa
  • Biz Kimiz?

Euro Asia Visa Services Kimdir?

Euro Asia Visa Services, tüm dünya vize işlemlerinde alanında uzman, profesyonel bir danışmanlık firmasıdır. Euro Asia Visa Services, alanındaki bütün işlemleri sadece “Euro Asia Visa Services” tescilli adı altında gerçekleştirmektedir. Euro Asia Visa Services logosunun bulunmadığı ancak adında Euro Asia Visa Services ve türevlerinin geçtiği web sitesi ve firmalarla herhangi bir alakamız bulunmamaktadır.

Euro Asia Visa Services olarak görevimiz vize başvuru prosedürlerine en uygun şekilde başvuru dosyanızı hazırlamak, randevu tarihinizin alınmasını sağlamak, gerektiği durumlarda uçak ve konaklama rezervasyonlarınızın, seyahat & sağlık sigortanızın yapılmasını sağlamak ve vize başvurunuzu eksiksiz evraklarla tam ve doğru şekilde ilgili Konsolosluğun outsource ettiği aracı kuruma (VFS Global, İdata, Kosmoz, Orange ve TLS ) veya aracı kurumu olmayan Konsolosluğa doğrudan teslim etmektir. Aracı kurumlarla çalışmayan Konsolosluk ve Büyükelçiliklere yapılan vize başvurularında, konsolosluklara akredite olmuş en iyi firmalar ve bu Konsolosluklarla iyi ilişkiler içinde olan kontaklarla çalışırız. Siz değerli müşterilerimizin vize işlemlerini ilk aşamasından sonuçlanma aşamasına kadar takibini yapmak ve vize prosedürlerinde işlerinizi kolaylaştırmak bizim öncelikli görevimizdir.

Euro Asia Visa Services 15 yıla dayanan deneyimiyle, resmi web sitesi www.eagvs.com üzerinden, vizeyle ilgili son güncel bilgilere ulaşabilmenize yardımcı olur. Seyahat amacınıza uygun vize kategorilerine ait evraklar, vize başvurusu yapacağınız şubelerin iletişim bilgileri, dilekçe örnekleri ve ülkelere özel vize başvuru formları ve bu formların nasıl doldurulacağına dair bilgilerle vize konusunda oldukça zengin bir içerik sunmanın yanında, vizeyle ilgili her türlü sorunuza bizzat müşterilerden gelen sorular çerçevesinde reel çözümler bulabileceğiniz kapsamlı bir platformdur.

Acil vize ihtiyacı durumlarında ya da vizeyle ilgili daha özel istekler söz konusu olduğunda Euro Asia Visa Services olarak ekstra afaki ücretler karşılığında maksimum hizmeti sunan çalışanlarla çalışmaktayız. 

Misyonumuz

Euro Asia Visa Services; kurumsal ve bireysel müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan ve gereksiz zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz ve zamanında vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere ve konsolosluklara sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır. Euro Asia Visa Services’in teknik ve ahlaki boyutta iş yapması temel prensibidir.

Euro Asia Visa Services seçkin müşterilerini; en iyi şekilde temsil eder.

Geliştirdiği kurumsal firma anlayışıyla, karşılaşılabilecek eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, bilgili ve isteklidir.

 

Yükleniyor...
Bizi Arayın