İstanbul

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • İsveç Vize Merkezi, İstanbul

Kısa süreli turistik, ticari, aile ziyaret vize başvurularınızı İstanbul’dan vize servisimiz aracılığıyla rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Kısa süreli vize başvuruları Schengen vize kategorisine girer. Dolayısıyla başvuru sahipleri, Schengen vize koşullarını sağlamak zorundadır.

Euroasia GVS, İstanbul’da ve diğer şehirlerde bulunan ofisleriyle sizlere vize danışmanlık hizmeti sunmaktadır. İstanbul İsveç vizesi başvurunuz için +90 212 700 28 10 telefon numarasından bizlere ulaşarak gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Kısa süreli seyahatleriniz için temin etmeniz gereken evrak listelerini, vize ücretini bize ulaşmanız halinde sizinle paylaşıyoruz. Vize başvurularınızı aracı firma vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bize ulaşmanız halinde Euroasia GVS olarak sizlere vize başvuru sürecinizde yardımcı olmaktayız.

İsveç Vize İşlemleri İstanbul

Bilindiği gibi vize başvuru süreci uğraştırıcı ve sıkıntılı bir süreçtir. Başvurunuzu doğru evraklarla ve zamanında yapmanız gerekir. Yanlış, eksik evraklarla yapılan başvurular konsolosluk birimi tarafından kabul edilmeyebilir. Euroasia ailesi, sizlere İsveç vizesi başvurunuzda dikkat etmeniz gereken her şeyi tek tek anlatmaktadır.

Vize başvurunuz için hazırlamanız gereken evraklar seyahatinizin kapsamına ve mesleki durumunuza göre farklılık gösterir. Turistik, ticari ve aile ziyaret vize başvuruları için hazırlanması gereken standart evraklar ek olarak vize türüne göre farklılaşan evraklar da vardır. Sitemizin İsveç Vize İşlemleri sayfasının alt kategorilerinde vize türlerine uygun evrak listeleri bulunmaktadır. Ancak hazırlıklarınızı tamamlamadan önce temsilcilerimizle iletişime geçip evrakları nasıl hazırlamanız gerektiği konusunda bilgi almanızı öneririz.

Başvurularını İstanbul ve çevresinden gerçekleştirmek isteyen kişilerin son 3 yıl içinde alınmış Schengen vizeleri varsa ve bilgileri hala güncelse şahsen gelmelerine gerek kalmaz. (Bu durum İstanbul başvuruları için geçerlidir.)Hazırladığınız evrakları ofisimize kargo ile göndererek vize başvurusu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Başvuru işlemleriniz için;

  • Gerekli evraklar hakkında bilgi sahibi olun. Vize temsilcilerimizle iletişime geçerek hangi evrakları hazırlamanız gerektiği konusunda bilgi alın.
  • Hazırladığınız evrakları ofisimize kargo ile ulaştırın.
  • Temsilcilerimiz, evraklarınızın kontrolünü yaparak başvurunuzu usulüne uygun şekilde tamamlamaktadır.
  • İsveç vize başvuru takibinizi yaparak başvurunuz sonuçlandığında sizi haberdar etmekteyiz.
  • Çıkan pasaportunuzu bulunduğunuz adrese kargo ile gönderiyoruz. Pasaportunuzu ister şahsen teslim alın isterseniz de kargoyla söylediğiniz adrese gönderelim.

Bilgilerinizin güncel olmaması durumunda başvuru merkezlerinde bizzat bulunup parmak izi prosedürünü yerine getirmeniz gerekir. Parmak izi prosedürlerinde sizlere eşlik edecek temsilcilerimiz vardır. İşlemleriniz bitene kadar sizlerin yanında olarak prosedürleri yerine getirmenizde yardımcı olur.

Adres

Adnan Saygun Cad. Körkadı Sk. Turizm Sitesi 6. Blok D:4 Ulus - Beşiktaş / İST

Telefon/Faks

+90 (212) 700 2810
Bizi Arayın