İzmir

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • İsveç Vize İşlemleri İzmir

Başvurunuzu İzmir ve çevresinden tamamlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Vize türünüze karar verdikten sonra +90 232 900 10 60 ofis telefon numaramızı arayarak gerekli evraklar konusunda bilgi alabilirsiniz. Başvurunuzu doğru vize türünde yapmanız sonuçlanması açısından önemlidir. Örneğin elinizde bir davet mektubu yoksa aile ziyaret vize başvurusunda bulunmanız vizenizi olumsuz sonuçlandırabilir. Bunun için seyahat amacına iyi karar verilmeli ve evraklarınızı da ona uygun şekilde hazırlamalısınız. Daha fazla bilgi için İsveç Vize İşlemleri sayfamızı ziyaret ediniz.

Kısa süreli vize türleri Schengen kategorisindedir. Turistik, ticari, aile ziyaret vize başvurularınız için alacağınız vize Schengen vizesi olacaktır. Geçerli çok girişli Schengen vizeniz ile diğer Schengen alanlarına da geçmeye hak kazanırsınız. Ancak ülkeye girişlerdeki inisiyatifin sınır bölgelerindeki yetkililere ait olduğunu unutmayınız.

İsveç Vize İşlemleri İzmir

Büyükelçilik, vize başvuruları için kişilere randevu vermemektedir. Vize başvuru işlemlerinizi aracı firma vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz. Euroasia Global Visa Services, başvurularınızı usulüne uygun bir şekilde gerekli tüm prosedürleri sizin adınıza yerine getirerek başvurunuzu tamamlar. Bunun için gerekli bazı evrakları ofisimize kargo ile göndermeniz yeterlidir. Hangi evrakları tarafımıza ulaştırmanız gerektiği seyahat amacınıza göre değişir.

İsveç vizesi başvurusu için bizlere ulaşarak seyahat amacınız ile ilgili detaylı bilgi verin. Sizlerden aldığımız bilgiler dahilinde başvuru planınızı oluşturarak işlemlerinizi gerçekleştirmekteyiz. help@eagvs.com adresinden gerekli evrak listesi ve vize ücret bilgisini talep edebilirsiniz. Sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlamaktayız. Başvuru sürecinde;

  • İlk olarak seyahat planlarınızı netleştirmeniz önemlidir. Seyahatinizin kapsamına göre temin etmeniz gereken vize evrakları farklıdır.
  • Vize türünüze karar verdikten sonra gerekli evrak bilgisi ve vize ücret listesini talep edin. Yetkililerimiz tarafınıza bilgi e-maili gönderecektir.
  • Verilen bilgiler dahilinde evraklarınızı hazırlayarak ofis adresimize gönderiniz. Evraklarınız elimize ulaştığında kontrollerini yapmaktayız.
  • İsveç vizesi başvurusu için gerekli tüm vize prosedürlerini sizin adınıza yerinize getirerek başvurunuzu tamamlamaktayız.
  • İsveç vize başvuru takibinizi yapıyor ve sonuçlandığında sizlere haber veriyoruz.
  • Vize başvurunuz sonuçlandığında pasaportunuzu kargo ile bulunduğunuz adrese gönderiyoruz.

Adres

Akdeniz Mah. 1347 Sk. No:8 Kat:2 D:210 Amba İş Merkezi Konak/İZMİR

Telefon/Faks

+90 (232) 900 1060
Bizi Arayın