Tekirdağ

  • Anasayfa
  • Şubelerimiz
  • İsveç Vize İşlemleri Tekirdağ

Başvurularını Tekirdağ ve çevresinden gerçekleştirmek isteyen kişiler, işlemlerini vize servisimiz aracılığıyla tamamlayabilirler. Tekirdağ iletişim numaramız +90 282 970 50 91 dir. Başvurunuz hakkında bilgi almak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. İsveç vizesi başvurusu ile ilgili yeterli bilgi almadan hazırlıklara başlamanızı önermiyoruz. Konsolosluğa beyan edilen eksik ya da yanlış evraklar, başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olabilir. Alanından uzman temsilcileriyle Euroasia GVS olarak sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Gerekli vize prosedürlerini Bordo pasaport sahipleri yerine getirmelidir. Kısa süreli seyahatler için Yeşil, Gri ve Diplomatik pasaport sahipleri vize koşullarından muaftır. Vize almadan ülkeye giriş yapabilirler. Ancak Bordo pasaport sahiplerinin ülkeye giriş yapabilmeleri için vize koşullarını sağlaması gerekir.

İsveç Vize İşlemleri Tekirdağ

Euroasia GVS Tekirdağ ve çevresinde ikamet eden başvuru sahiplerine vize danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Hemen hemen her şehirden vize başvurularınızı gerçekleştirdiğiniz gibi Tekirdağ’dan da gerçekleştirebilirsiniz. Yorucu ve sıkıcı vize prosedürleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan Euroasia ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Büyükelçilik, İsveç vizesi başvurusu için kişileri randevu vermemektedir.  Başvurularınızı Euroasia ailesi olarak usulüne uygun şekilde yerine getirerek tamamlamaktayız. Bunun için iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak gerekli evraklar konusunda bilgi almalısınız.

Turistik, ticari ve ziyaret vizesi için hazırlanması gereken evraklar birbirinden farklıdır. Her vize için sunulması gereken standart evraklar olsa da ayrıca sunulması gereken evraklar da vardır. Konsolosluk birimi İsveç vize başvurusu için sunduğunuz evraklara ek olarak yeni evraklar da talep edebilir. Vize başvurunuz için daha fazla bilgi almak için İsveç Vize İşlemleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Telefon/Faks

+90 (282) 970 5091
Bizi Arayın